درباره استودیو طراحی وب پیکسل بیشتر بدانیم

پیکسل از مجموعه ای افراد گرافیست، برنامه نویسان وب سایت و و بازاریابان دیجیتال تشکیل شده است که با هدف ارائه خدمات طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت تجاری و فروشگاهی با یکدیگر همکاری می کنند
ss-min
WHO ARE WE ?

PIXEL

WEB DESIGN STUDIO

تخصص ما طراحی انواع سایت برای انواع داد و ستد هاست. شما می توانید یک وب سایت ساده اما پویا داشته باشید. یا می توانید یک وب سایت فروشگاهیی با هدف راه اندازی فروش آنلاین راه اندازی کنید. داشتن یک وب سایت لازمه شروع بازاریابی است. به دلیل هزینه های بسیار زیاد کار های چاپی، ارائه محصولات و خدمات از طریق وب سایت یک نیاز می باشد.

ما ابتدا محصولات و خدمات شما را می شناسیم، مشتریان شما را تا حدودی آنالیز می کنیم و بر اساس داده های واقعی اتد اولیه را برای شما راه اندازی می کنیم. در واقع ابتدا ما خودمان را بجای مشتریان شما قرار می دهیم و بر اساس نیاز آنها خدمات وب سایت به شما ارائه می کنیم.

عموما سایت های اینترنتی با هدف جذب مخاطب طراحی و اجرا می شوند. اما نمی توان منکر شد که داشتن یک وب سایت برای برندینگ و جلب حس اعتماد مشتریان الزامی می باشد.

وب سایت ها انواع مختلفی هستند: اگر شما می خواهید فقط خدمات و محصولات خود را معرفی کنید لازم هستش همانطور که برای طراحی کاتالوگ ها ، بروشورها و نمایشگاه ها سرمایه گذاری می کنید برای داشتن وب سایت خوب نیز سرمایه گذاری کنید. اگر شما به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشید علاوه بر زیبایی به پشتیبانی حرفه ای نیز نیاز دارید. هیچ فروشگاه اینترنتی بدون تیم راه انداز و پشتیبانی حرفه ای در بازار رقابتی اینترنتی موفق به کسب مقام اول نخواهد شد.

We trust our vision

طراحی حرفه ای
ما به چشم انداز خود اعتماد داریم

ما معتقد هستیم موفقیت شما، باعث موفقیت ما خواهد شد. ما در کنار شما برای رسیدن به موفقیت خواهیم ایستاد.

WHAT WE DO ?
چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم؟

خدمات کلی ما شامل مشاوره ، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت اینترنتی می باشد. برای داشتن یک وب سایت موفق ابتدا باید شناخت کافی نسبت به خدمات و محصولات خود داشته باشید، سپس با در نظر گرفتن رفتار مشتریان مرحله طراحی و پیاده سازی آغاز می شود. در این میان به نظر ما مهمترین فاز قبل از شروع هر پروژه طراحی، مشاوره قبل از اجراست. در این مرحله برآورد اولیه صورت می گیرد.

پس از انجام مرحله مشاوره و برآورد اولیه، بر اساس اطلاعات جمع اوری شده، طراحی وب سایت آغاز می شود. پس از تایید مراحل طراحی نوبت به پیاده سازی وب سایت است. در برخی موارد می تواند مرحله طراحی و اجرا همزمان انجام شود که این امر باعث سرعت نهایی شدن پروژه می باشد.

 انواع وب سایت می توانند وب سایت شخصی، شرکتی، فروشگاهی، خدماتی و فروش آنلاین می باشد. 

مشتریان ما بهترین دوستان ما هستند

ما بر این باور هستیم خدمات صادقانه، همواره بالاترین دستاورد یک مجموعه می باشد. ما امیدوار هستیم بتوانیم بهترین خدمات را همانگونه که شما شایسته هستید در اختیار شما قرار دهیم.

Item 1
Item 2
Item 3
Item 4
Item 5
Item 6
Item 7
Item 8
Item 9
Item 10
Item 11

STAY IN THE LOOP

LATEST ART WORK

LET’S STAY CONNECTED

WE ARE ALMOST EVERYWHERE

PIXEL web studio
Pixel website design is a collection of website design experts who work together from all over the world.
Pages
Contact Information
TEHRAN - IRAN
Call : +98 910 408 9855
Email : info[@]pixelstd.com
We Are Open
Saturday - Thursday : 9:00 - 21:00
Wednesday : 9:00 - 15:00
Friday : Closed

Copyright © 2023 – BY PIXEL WEB STUDIO