طراحی حرفه ای سایت از صفر تا صد

ما برای هر نوع وب سایت ایده و پیشنهاد منحصر به فرد داریم. این ایده شاید در نوع طراحی، در نوع ارائه و یا در مباحث بازاریابی دیجیتال باشد. قبل از شروع به راه اندازی وب سایت با تیم بازاریابی پیکسل به صورت رایگان مشورت کنید.
طرحی حرفه ای وب
DO YOU NEED...?

PIXEL

WEB DESIGN STUDIO

در صورتی که نگاه شما از داشتن یک وب سایت موفق ، ورود به دنیای دیجیتال و کسب فرصتهای طلایی در این بازار رو به رشد می باشد، حتما شما موفق خواهید شد. در دنیای دیجیتال شما با افراد یا کسب و کارهایی آشنا خواهید شد که شاید برای پیدا کردن آنان باید ساعت ها هزینه صرف بازاریابی و یا جستجویی آنان می کردید. 

و ام اگر هدف شما از راه اندازی وب سایت فقط جهت داشتن یک ویترین و حضور در دنیای مجازی می باشد، صادقانه بگوییم شما فقط قسمت کوچکی از این اقیانوس بزرگ را در اختیار خواهید داشت.

اما ما چگونه باید به درستی در این مارکت جذاب وارد شویم، حضور داشته باشیم و داد و ستد خود را توسعه دهیم. برای این کار شما ابتدا نیاز به یک مشاوره صادقانه خواهید داشت. تمامی طراحان و شرکت های طراحی وب سایت مطمئنا توانایی طراحی وب سایت برای شما را خواهند داشت، اما چیزی که شما را از دیگران متمایز می کند دیدگاه و هدف شما می باشد.

ما به شما مشاوره می دهیم که با چه قیمت، به چه روش و در چه حوزه هایی در این دنیای بی انتهای دیجیتال حضور داشته باشید تا بیشترین بهره را برای داد و ستد خود داشته باشید. حوزه دیجیتال و دنیای وب یک حوزه بسیار تخصصی و کمی پیچیده می باشد. ایدواریم بتوانیم با ارائه دانش ناچیز خود کمی ورود شما را به این عرصه هموارتر کنیم.

We trust our vision

طراحی وب سایت پیکسل
ما به چشم انداز خود اعتماد داریم

ما معتقد هستیم موفقیت شما، باعث موفقیت ما خواهد شد. ما در کنار شما برای رسیدن به موفقیت خواهیم ایستاد.

WHAT WE DO ?

طراحی وب سایت پیکسل

چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم؟

همانگونه که بالاتر اشاره کردیم اولین قدم برای ورود به دنیای اینترنت و دیجیتال داشتن دانش کافی از آنچه ما در این دنیا هستیم و آن چه بعد از حضور در این بستر بدست می آوریم خواهد بود. اما طبیعیست برای روشن شدن راه حضور در این عرصه ابتدا باید شناخت کافی از این وزه داشته باشیم. اگر صرفا به دنبال داشتن یک وب سایت هستید می توانید با هر ازانس طراحی وب همکاری کنید. مطمئنا خروجی آن برای شما مثبت خواهد بود. اما اگر به دنبال حضور موفق و جذب مشتریان جدید در این حوزه هستید ابتدا باید از مزایای حضور در این بازار بی انتها اطلاع داشته باشید. به عنوان مثال شاید محصولات و خدمات شما به قدری تخصصی باشد که به اصلاح اقیانوس آبی شما در کشور های همسایه باشد. آیا شما حاضر خواهید شد  یک وب سایت عربی برای حضور در این حوزه طراحی کنید؟ قطعا حضور در بازارهای هدف می توانند برای شما بسیار خوشایند باشند؟ اما چبه چه صورت؟

ما ابتدا خدمات و محصولات شما را بررسی و درک می کنیم. آنها را آنالیز می کنیم و سپس با توجه به نقاط قوت به دست آمده آنها را در دنیای وب به نمایش می گذاریم. بله، ما قبل از شروع به طراحی سایتف ابتدا قسمتی موقت از واحد بازاریابی شما خواهیم شد.

اگ بخواهیم خلاصه بگوییم انواع مختلفی از وب سایت وجود دارند که هر کدام ویژگی های خود را دارند. شاید شما فقط با واژه طراحی وب یا فروشگاه آنلاین آشنا باشید. اما در واقع ما نوع های دیگری از وب سایت را در حال حاضر داریم که کاربردهای متفاوتی دارند. وب سایت های خبری، وب سایتهای شخصی ، وب سایت های مخصوص همایش ها، و سایتهای مشاوره آنلاین، تالارهای گفتگوی آنلاین و ... . اا کاربرد آنها برای شما چه خواهد بود؟

طراحی سایت پیکسل
USER FRIENDLY

تیم بازاریابی از ابتدا محصولات و خدمات شما را آنالیز می کند و این برتری ما نسبت به شرکت های مشابه طراح وب سایت می باشد.  چرا که ما با دید مشتریان شما وب سایتتان را طراحی می کنیم و این باعث راحتی کاربران وب سایت شما خواهد شد. آنها به راحتی نیازهای اطلاعاتی خود را بر آورده می کنند.

سئو حرفه ای سایت
SEO FRIENDLY

بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که به دنبال اطلاعات، یا محصول خاصی هستیم که پس از جستجو در اینترنت متاسفانه به راحتی آنها را پیدا نمی کنیم. اینجا تخصص تیم ماست که با طراحی اصولی و به اصطلاح مناسب برای موتور های جستجو محتویات و محصولات شما را به راحتی به موتورهای جستجو معرفی کند. البته لازم به ذکر است مراحل بهینه سازی سایت فرآیندی پیچیده وتا حدودی مجزا از طراحی وب سایت است.

طراحی فروشگاه آنلاین پیکسل
SHOPPING READY

طراحی وب سایتهای ما به گونه ای است که به راحتی قابل نگهداری، توسعه و حتی اضافه نمودن قسمت های جدید به وب سایت است. ما پایه های وب سایت را به گونه ای بنا می کنیم که شما در هر زمان که بخواهید می توانید هر موردی را حتی همانند فروشگاه آنلاین خود را به وب سایت اضافه نمائید. وب سایتهای ما مبتنی به سیستم های مدیریت محتوا هستند.

ما به تصورات خود اعتماد داریم

ما معتقد هستیم موفقیت شما، باعث موفقیت ما خواهد شد. ما در کنار شما برای رسیدن به موفقیت خواهیم ایستاد.

STAY IN THE LOOP

OUR PROFESSIONAL SERVICES

طراحی حرفه ای
دامنه / هاست
اولین قدم برای طراحی سات داشتن دامنه (یا همان آدرس سایت) و فضایی برای اپلود سایت (هاست) می باشد. به این منظور در صورت موجود بودن هاست و دامنه کار آغاز می شود و در غیر اینصورت با توجه به نیاز شما دامنه و هاست ثبت و اعمال می شوند
طراحی حرفه ای
طراحی اولیه سایت
طراحی سایت هم می تواند به صورت آنلاین انجام شود و هم به صورت آفلاین. اما چیزی که بدیهیست ابتدا باید طراح بر اساس داده های جمع آوری شده ساختار کلی سایت را مشخص نماید. در این مرحله ساختار اصلی سایت، رنگ بندی اولیه و ساختار سئو طراحی می شود
طراحی حرفه ای
پیاده سازی بر اساس استاندارد سئو
پس از انمام مرحله طراحی، نوبت به پیاده سازی طرح ها و ایده ها می شود. این مرحله یکی از مهمترین بخشها برای ایجاد زیر ساخت سئوی سایت می باشد. متون اورجینال، تصاویر مربوطه، سایز و سرعت لود شدن سایت ، از نکات مهم سئو می باشند که در این مرحله انجام می شود
طراحی حرفه ای
بروز رسانی و پشتیبانی دوره ای
سایت هایی در بستر اینترنت دوام میاورند که همیشه در حال بروز رسانی و ارائه مطال بروزتری باشند. اگر شما شرکت خدماتی هستید می بایست خدمات جدید خود را در سایت بروز کنید. بروز رسانی و پشتیبانی دوره ای در واقع تضمین بقای شما در اینترنت می باشد.
STAY IN THE LOOP

LATEST ART WORK

LET’S STAY CONNECTED

WE ARE ALMOST EVERYWHERE

PIXEL web studio
Pixel website design is a collection of website design experts who work together from all over the world.
Pages
Contact Information
TEHRAN - IRAN
Call : +98 910 408 9855
Email : info[@]pixelstd.com
We Are Open
Saturday - Thursday : 9:00 - 21:00
Wednesday : 9:00 - 15:00
Friday : Closed

Copyright © 2023 – BY PIXEL WEB STUDIO