طراحی فروشگاه آنلاین پیکسل

آیا با داشتن سرمایه کافی و انباری پر از کالاهای مرغوب می توانیم با راه اندازی فروشگاه آنلاین در دنیای وب موفق شویم و کسب و کار خود را توسعه دهیم؟ قطعا کالا، یا انبار بزرگ معیار موفقیت شما در این حوزه نخواهد بود و مسائل مهمتری وجود دارند که باید به آنها توجه داشت
main
WHY ONLINE SHOP?

PIXEL

WEB DESIGN STUDIO

تخصص ما طراحی انواع سایت برای انواع بیزینس هاست. شما می توانید یک وب سایت ساده اما پویا داشته باشید. یا می توانید یک وب سایت فروشگاهیی با هدف راه اندازی فروش آنلاین راه اندازی کنید. داشتن یک وب سایت لازمه شروع بازاریابی است. به دلیل هزینه های بسیار زیاد کار های چاپی، ارائه محصولات و خدمات از طریق وب سایت یک نیاز می باشد.

ما ابتدا محصولات و خدمات شما را می شناسیم، مشتریان شما را تا حدودی آنالیز می کنیم و بر اساس داده های واقعی اتد اولیه را برای شما راه اندازی می کنیم. در واقع ابتدا ما خودمان را بجای مشتریان شما قرار می دهیم و بر اساس نیاز آنها خدمات وب سایت به شما ارائه می کنیم.

عموما سایت های اینترنتی با هدف جذب مخاطب طراحی و اجرا می شوند. اما نمی توان منکر شد که داشتن یک وب سایت برای برندینگ و جلب حس اعتماد مشتریان الزامی می باشد.

وب سایت ها انواع مختلفی هستند: اگر شما می خواهید فقط خدمات و محصولات خود را معرفی کنید لازم هستش همانطور که برای طراحی کاتالوگ ها ، بروشورها و نمایشگاه ها سرمایه گذاری می کنید برای داشتن وب سایت خوب نیز سرمایه گذاری کنید. اگر شما به دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشید علاوه بر زیبایی به پشتیبانی حرفه ای نیز نیاز دارید. هیچ فروشگاه اینترنتی بدون تیم راه انداز و پشتیبانی حرفه ای در بازار رقابتی اینترنتی موفق به کسب مقام اول نخواهد شد.

We trust our vision

طراحی فروشگاه آنلاین
ما به چشم انداز خود اعتماد داریم

ما معتقد هستیم موفقیت شما، باعث موفقیت ما خواهد شد. ما در کنار شما برای رسیدن به موفقیت خواهیم ایستاد.

STAY IN THE LOOP

OUR PROFESSIONAL SERVICES

فروشگاه آنلاین
طراحی خلاقانه وب سایت

خدمات طراحی وب سایت ما شامل طراحی گرافیک، نوشتن متن اورجینال، طراحی عکسها و تصاویر مرتبط با موضوع سایت و کاتالوگ های الکترونیکی و معرفی کامل خدمات و محصولات و معرفی به موتورهای جستجو می باشد. 

فروشگاه آنلاین
طراحی فروشگاه آنلاین

طراحی فروشگاه های آنلاین یکی از شاخه های اصلی طراحی وب سایت ب منظور ارائه محصولات و فروش آن ها به صورت آنلاین می باشد. ما فروشگاه شما را به گونه ای طراحی می کنیم تا شما بتوانید به راحتی محصولات و قیمت های آن ها را مدیریت نمائید.

فروشگاه اینترنتی
بهینه سازی (سئو)

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یک علم می باشد که از ابتدای طراحی وب سایت می بایست صورت پذیرد. قسمتی از طئو مربوط به ساختار سایت و قسمتی از آن به فرآیندهای بعد از طراحی مربوط می شود.

STAY IN THE LOOP

LATEST ART WORK

LET’S STAY CONNECTED

WE ARE ALMOST EVERYWHERE

PIXEL web studio
Pixel website design is a collection of website design experts who work together from all over the world.
Pages
Contact Information
TEHRAN - IRAN
Call : +98 910 408 9855
Email : info[@]pixelstd.com
We Are Open
Saturday - Thursday : 9:00 - 21:00
Wednesday : 9:00 - 15:00
Friday : Closed

Copyright © 2023 – BY PIXEL WEB STUDIO